PUCHAR PREZESA

RELACJA Z ZAWODÓW O PUCHAR PREZESA
KOŁA PZW ,,REGA” W ŚWIDWINIE
W dniu 17 września odbyły się na jez. Bystrzyno Małe drużynowe zawody spławikowe o Puchar Prezesa Koła ,,REGA” w Świdwinie w których została rozegrana również Liga Kół Powiatów. W zawodach udział wzięło 52 zawodników. Było to również zadanie publiczne finansowane z budżetu Powiatu Świdwińskiego.
Po przygotowanym śniadanku przez Panią Jolę, Anię i Kasię przystąpiliśmy do losowania stanowisk i przedstawieniu zasad i regulaminu łowienia przez Sędziego Głównego Piotra Klimczaka.
Podczas 4 godzinnych zawodów każdy zawodnik walczył o jak najlepszy wynik końcowy. Sędziowie podczas ważenia mieli sporo pracy, aby szybko i sprawnie przeprowadzić ważenie i podliczanie punktów.
Wracając do wyników przedstawiają się one następująco:
Miejsce I indywidualnie – Marian Masewicz – Koszalin – 7080pkt
Miejsce II indywidualnie – Andrzej Klupieć – Liścień” Sławoborze – 4930pkt
Miejsce III indywidualnie – Grzegorz Bieganowski – Białogard – 3580pkt
Miejsce IV indywidualnie – Jan Borowski - ,,Liścień” Sławoborze – 3340pkt
Miejsce V indywidualnie – Dariusz Brodzki - ..Łosoś” Resko – 3330pkt
Miejsce I w sektorze A - Marian Masewicz – Koszalin – 7080pkt
Miejsce I w sektorze B – Rafał Antonowicz - ,,Łosoś” Resko 2460pkt
Miejsce I w sektorze C – Andrzej Klupieć – Liścień” Sławoborze – 4930pkt
Największa ryba zawodów – Andrzej Klupieć – Liścień” Sławoborze – leszcz 34,6cm
Drużynowo miejsce I - ,,Liścień” Sławoborze w składzie: Jan Borowski, Andrzej Klupieć i Wojciech Klupieć.
Drużynowo miejsce II – ,,Resko 1” w składzie: Rafał Antonowicz, Bolesław Derkacz i Dariusz Brodzki
Drużynowo miejsce III - ,,TTKF Łobez” w składzie: Przemysław Marczak, Michał Terefenko, Wiesław Lemańczyk.
Nie sposób nie wspomnieć o naszych 5 juniorach, którzy również na równi ze swoimi koleżankami i kolegami brali udział w tych zawodach nie ustępując w uzyskanych wynikach, za co wszyscy zostali nagrodzeni.
Na zakończenie zostały rozlosowane jeszcze drobne nagrody pocieszenia, dla osób, którym tym razem nie udało się zdobyć czołowych miejsc.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie na te zawody pomimo pokonania wielu kilometrów. Mamy nadzieję, że było warto! Dzięki wielkie oczywiście za pomoc w kuchni Pani Joli, Ani, Joli, i Kasi. Wszystkim Kolegom z Koła za pomoc w przygotowaniu tych zawodów.